Price drop. Skill boost. Courses start at $9.99 for Black Friday
AWS S3, IAM, EC2, Lambda i DynamoDb – podstawy AWS 2020

100% off/deal, paid now free/udemy promo code, udemy courses

AWS S3, IAM, EC2, Lambda i DynamoDb – podstawy AWS 2020

14 Nov , 2020  

World Teachers’ Day Sale. Online courses from $11.99

Requirements

  • Podstawowe umiejętności pracy na komputerze.
  • Podstawowe umiejętności programowania w języku JavaScript są opcjonalne.

Description

Cześć! W tym kursie chciałbym przedstawić Ci podstawy platformy Amazon Web Services.

Jestem certyfikowanym developerem AWS i rozwijam aplikacje w chmurze w oparciu o technologie takie jak S3, DynamoDb, Lambda czy EC2. Są tą podstawowe technologie w portfolio produktów AWS i w tym kursie chciałbym je przybliżyć.

Ten kurs, oprócz funkcjonalności poszczególnych serwisów, omawia także, jak praktycznie zaprogramować aplikacje webowe przy użyciu SDK AWS. Środowiskiem, którym będziemy się posługiwać do tworzenia naszych aplikacji, jest popularny Node.js.

Treść kursu jest następująca: najpierw zajmiemy się rejestracją i AWS IAM, czyli tworzenia i ustalania uprawnień użytkowników. Następnie pokażę, w jaki sposób można zautomatyzować pracę przy pomocy interfejsu konsoli.

W kolejnych rozdziałach omawiamy S3, DynamoDb, a także Lambda i pośrednio Api Gateway. Dla każdego z tych rozdziałów przygotowałem praktyczne podsumowanie w postaci prostego projektu, gdzie w praktyczny sposób wykorzystujemy naszą wiedzę.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z Amazon Web Services i potrzebujesz wprowadzenia w postaci kursu nakierowanego na praktyczną naukę, ten kurs jest dla Ciebie.

Who this course is for:

  • Programiści, którzy nie mieli okazji pracować wcześniej na środowisku AWS i którzy byliby zainteresowani podstawowymi serwisami AWS.
  • Osoby zainteresowane serwisami AWS DynamoDb, AWS EC2, AWS Lambda i AWS S3.

Enroll Now

Price drop. Skill boost. Courses start at $9.99 for Black Friday