100% OFF - Free Online Courses on Simpliv - Limited Period Offer.
10% off on Yearly Master Subscription. Upgrade your career in IT by accessing over 1300+ Instructor-Led Classes, Certification Training Programs, Exam Prep Classes, Boot Camps, Labs, & more for a Special Discounted Price.
[100% OFF] KPSS Tarih Kampı – 200 soru- İbrahim Karakaya

100% off/deal, academic, paid now free/udemy promo code

[100% OFF] KPSS Tarih Kampı – 200 soru- İbrahim Karakaya

30 Nov , 2020  

Hey there! Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for green button at the end of Description.


Description

Tarih dersi birçok sınavın ana konularından biri olmakla beraber standart sapması da en yüksek alanlardan biridir. Bunun nedeni sınava giren adayların net sayısının oldukça az olmasıdır. Tarih’e nasıl çalışmalıyım sorusu ise bize en sık sorulan sorulardan biridir.

İşe güzel bir konu anlatım kitabını almakla başlayın. Kitabı önce sadece okuyun. Sonra 2. kez okuyun fakat altını çizerek okuyun bu defa. Sonra 3. kez okuyun ancak bu defa altını çizdiğiniz yerleri not almayı unutmayın. Uzun bir süreç olarak gelebilir fakat en etkili yöntem budur. 3. kez çalışmada her bölüm sonunda soru çözmek (mümkünse çözümlü soruları) konuyu daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. Tüm bunların bitiminde çıkmış sorularla tekrar yapmanız konuları iyice pekiştirecektir.

Bu kursumuzda Tarihin tüm konularını içeren bir eğitim paketi ile her soru tipine yer verilmiştir. Kursumuz sizlere en hızlı/pratik/kısa yoldan soru çözüm stratejilerini öğretmeyi planlamaktadır.

Save on skills. Reach your goals from $11.99


, , , , ,