[100% OFF] Blockchain nedir ? Nasıl yazılır? Sırları ve tüm altyapısı..

100% off/deal, msoffıce, paid now free/udemy promo code

[100% OFF] Blockchain nedir ? Nasıl yazılır? Sırları ve tüm altyapısı..

28 Dec , 2020  
Description

**** Bu kursu tamamladıktan sonra C# ile Blockchain Kodlama kursumu almanız harika olacaktır.

**** Bu kursta herhangi bir yazılım projesi yapılmamaktadır. Size yaptığım yazılımların bazı kısımlarını ve akıllı kontrat kodlarını  ve altyapının ve çalışmanın tüm sırlarını gösteriyorum. Amacım bu konularda aldanmamanız. ICO ve akıllı kontrat ya da benzer projelerle çıkanlara karşı veya kime nasıl yatırım yapacağınızı bu bilgilere bakarak siz karar veresiniz diye anlatıyorum. Bilgi her şeydir.

 • İnanın Ethereum un sahibi Vitalik Buterin dahi kendi yazılımının sırlarını bu kadar anlatmamıştır. Ben kendi blockchain imi anlatırken aslında Ethereum un da sırlarını anlatmış oluyorum. O C++ ile yazdı, akıllı kontrat yazmak için kendi solidity dili de var ve leveldb kullanıyor ayrıca PoW (Proof of Work) yapısı var ve PoS (Proof of Stake) a geçmeye çalışıyor. Ben C# (neredeyse tamamı ve akıllı kontratlarda C#) , C++ (leveldb) ,Python, Android,Kotlin kullandım ve ben de leveldb yi key-value için kullanıyorum ve offline mobile için  MongoDB (NoSql) kullandım ve tamamen PoS çalışıyor. Green Tech yani. Bunu da ilk video da (Bölüm 2) mimari yi anlatırken tüm açıklığıyla anlattım.
 • O nedenle bu kurs çok değerli bir kurs dur.
 • Bugüne kadar bu konunun sırlarını bu seviyede anlatan hiç kimse olmamıştır. Yaptık yazdık diyenlerin bir tanesi bile yapılmış projesini göstermemiştir. Bu kadar büyük bir yazılım projesinin kodlanması ve buradaki 1 veya 1.5 saatlik video ile anlatılması MÜMKÜN DEĞİL dir. Ayrıca bu projenin dersini yapmak dahi planlama vb çok zordur ve çok uzun , sıkıcı ve öğrencilerin çok çok ileri seviye bilgilerinin olmasını gerektirir. Belki mikro seviyede bir eğitim yapılır ki yapıyorlar ancak yararının ne olacağı da bilinmezdir.

   

 • Sizin için bu seviyede ve bu zamanda en iyi olan Blockchain in gerçekte hiç bilmediğiniz ve duymadığınız açıklamasını böyle bir yazılımı yazmış bir yazılım mimarından  dinleyeceksiniz. Anlattıklarım oradan buradan alınan bilgiler değildir. Tamamen kendi yazılım tecrübem ve ARGE incelemelerim ile ortaya çıkardığım bilgilerdir. O nedenle diğer kaynaklardan çok farklı yaklaşımlar göreceksiniz.
 • Blok, Block zinciri, Bitcoin, Ethereum ve bunların teknolojisi ile kendi yazdığım blockchain yazılımını ve bu yazılımın üzerinde sırlarını , mimarisi ve bileşenlerini , çalışma anında ki durumunu ve her şeyi göreceksiniz.
 • Örnek bir akıllı kontratla blockchain üzerinde sertifika ların nasıl saklandığının sırlarını da hem windows hem de web uygulaması ile göreceksiniz. Akıllı kontrat ve kodlaması ve çalışması hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
 • Sizinle paylaştığım dokumanlarda kripto para dışındaki blockchain türlerinden kurumsal blockchain olan hyperledger ı , gelecekte ne olacağını, borsa istanbul un blockchain projesinin gerçeklerini ilk yazan kişi olarak bunun PDF dokumanı da BONUS ! ..

   

 • Hem bu teknolojiyi takip eden hem yatırımcı hem de yazılım tarafından bakanlar artık çok daha farklı bakacak , bu konuda ileriyi her yönüyle daha net görebilecekler.
 • HyperLedger Fabric (Kurumsal Blockchain) de nasıl kolayca ilk yazılımınızı geliştirebileceğinizi ve business network gibi ana kavramları gösteren PDF dokumanı da BONUS !.
 • BitCoin den Ethereum ve kendi blockchain yazılımım SEC Blockchain e kadar tüm bu yapıların avantaj ve dezavantajlarını , gelecekte ülkemizde veya dünyada bu teknolojinin ne kadarının kullanılabileceğini anlatan PDF dokumanları da BONUS !.

, , , , , ,


Comments are closed.