Enigma Recovery Evergreen (Higher Res)
10% off on Yearly Master Subscription. Upgrade your career in IT by accessing over 1300+ Instructor-Led Classes, Certification Training Programs, Exam Prep Classes, Boot Camps, Labs, & more for a Special Discounted Price.
[100% OFF] Veri Bilimi için Python ( Python for Data Science )

100% off/deal, paid now free/udemy promo code, udemy courses

[100% OFF] Veri Bilimi için Python ( Python for Data Science )

9 Jan , 2021  

FutureLearn US
FutureLearn US
Hey there! Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for green button at the end of Description.


Description

Merhaba,

Veri bilimi,yapaya zeka,makine öğrenmesi ve veri madenciliğinde veriyi istenilen hale getirmekte sıkıntı mı yaşıyorsun ?O zaman doğru adrestesin.

Bu kurs, hiç bilmeyen ve yeni başlayan birisinin veri biliminde çok sıkıntı yaşadığı konu olan veri hazırlama ve uygun bir şekle getirme sürecini hızlandırarak uzman seviyesine çıkarma hedefinde.Her bir bölümde  zengin içerikler ile farklı yetenekler
kazandırılarak veri bilimi için uygun bir alt yapı oluşturulacaktır.Ayrıca güncel ve popüler olan yapaya zeka,makine öğrenmesi ve veri madenciliğinde de kullanabileceğiniz yetenekleriniz olacak.

Kurs kapsamında NumPy,Pandas ve Matplotlib Kütüphaneleri gösterilecektir. NumPy ile bilimsel hesaplamalarınızı ,Pandas ile Veri  Manipülasyonu ve Matplotlib ile veri görselleştirmesini yapacaksınız..Ders işleyişi ise oluşturduğum özel notlar ile bu notlar size hem zamanınızdan kar hem de elinizin altında  her zaman bakabileceğiniz bir ek kaynak olacak.

Bir kursdan daha fazlası….

Kolay Gelsin,

Engin Bozaba

 

 

 , , , , ,