[100% OFF] Marvelous Designer BAŞLANGIÇ ve ORTA Seviye

100% off/deal, 3d-model, paid now free/udemy promo code

[100% OFF] Marvelous Designer BAŞLANGIÇ ve ORTA Seviye

2 Feb , 2021  

DescriptionBu program ne işe yarar ?

  • Marvelous Designer Programı tamamıyla kumaş tasarımı ve şekil verme üzerine kurulmuştur. Bu yüzdende kumaşlarınıza şekil verirken diğer 3 boyutlu çizim programlarına göre oldukça hızlıdır. Kursumuzda adım adım ilerleyerek sonunda 3 boyut minder objesi tasarlayacağız. Bu kurs ile Marvelous Designer programına temel seviyeden başlayarak birlikte gerçekçi ” Deri Minder ” nasıl tasarlanır öğreneceğiz. 2d Pattern oluşturarak, 3 boyutlu ekran bölümü ile eş zamanlı çalışacağız. Pattern nasıl kesilir?, Nasıl dikiş atılır?, Nasıl istediğimiz deseni oluşturabilir?, Kumaş Simülasyonu Nasıl Yapılır ? ve daha nice sorularınızın cevabı bu kursta.
  •    Temel hareket komutlarından, gerçekçi render almaya kadar her şeyi birlikte inceleyeceğiz. Kullanılan komutların kısa yollarına değineceğiz. Kısa yolları ile birlikte öğrenmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. İlerleyen zamanlarda eliniz alıştığında kazanacağınız zamanın farkını göreceksiniz. Kursumuzun sonunda Marmoset Toolbag programı ile gerçekçi video ve render alabileceksiniz. Kursumuzun içerisinde kaynak dosya olarak model ve materyal dosyaları mevcut. Takıldığınız yerlerde bu kaynak dosyalarını indirip inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyin. Unutmayın ki sizlere yardımcı olmak için buradayım.
  •    Bu program sayesinde hazırlayacağınız projelerinizde büyük kolaylık elde edeceksiniz. Projelerinizde kullanacağınız karakterinizin giysilerini rahatlıkla tasarlayabileceksiniz .Ayrıca kursumuzda anlatıldığı gibi programın izin verdiği ölçüde obje tasarlamakta mümkün.

Sıfırdan hiç bilginiz olmadan başladığınız kursun sonunda tasarım, dikim ve animasyon tekniklerini programı kullanarak kaliteli bir şekilde kısa sürede öğreneceksiniz

Bu kurs egzersiz, pratik video dosyalarını içerir, böylece bir taraftan videoları izlerken diğer taraftan pratik yapabilirsiniz.

Ayrıca kurs içine yeni videolar eklenecektir. Eğitimi bir defa satın almanız yeterli. Eklenen yeni videolar için ekstra para ödemek zorunda değilsiniz.

30 Gün İçinde Para İade Garantisi veriyoruz! Böylece eğitimi satın alıp deneyebilirsiniz. Memnun kalmazsanız koşulsuz iade edebilirsiniz.

Who this course is for:

  • Anyone interested in design.
  • Tasarıma meraklı herkes.
  • Oyun tasarımı
  • 3 boyutlu tasarım
  • Moda Tasarım
  • Marvelous Designer, Clo 3d

, , , ,


Comments are closed.