100% OFF - Free Online Courses on Simpliv - Limited Period Offer.
10% off on Yearly Master Subscription. Upgrade your career in IT by accessing over 1300+ Instructor-Led Classes, Certification Training Programs, Exam Prep Classes, Boot Camps, Labs, & more for a Special Discounted Price.
Sıfırdan STM32CubeIDE ve HAL Lib. ile STM32 Programlama

100% off/deal, paid now free/udemy promo code, udemy courses

[100% Off] Sıfırdan STM32CubeIDE ve HAL Lib. ile STM32 Programlama

23 Feb , 2021  

Hey there! Note: Udemy FREE coupon codes are valid for maximum 3 days only. Look for green button at the end of Description.

Requirements

  • Temel programlama bilgisi
  • Temel elektronik bilgisi

Description

Bu kurs kapsamında öğrenciler müfredat içeriği hakkında detaylı bilgi sahibi olacak. STM32 mikrodenetleyicilerin ve en güncel araçların kullanımı öğrenecek. Gömülü sistemler, mikrodenetleyiciler ile ilgili genel kültür seviyesinin ilerisinde, iş hayatına hazır seviyede bir eğitim süreci geçirmiş olacaklar. Günümüzde oldukça popüler olan ST’nin STM32 ailesine hakim olarak sektöre girmenin faydalarını yaşayacaklar.

Bunların yanında halihazırda programlama ve diğer işlemci aileleri ile çalışmış kişiler için de STM32’ye alışma sürecini çok hızlandıracak faydalı bir müfredat yapısı var. GPIO, Timer, UART, ADC, DMA, DAC, SPI, I2C gibi temel çevre birimlerinin genel anlatımı ve STM32CubeIDE ortamında yapılacak ayarları detaylı bir şekilde verilmiştir. Aynı zamanda bu çevre birimlerinin kullanılarak yapıldığı örnek uygulamalarla konular pekiştirilmiş ve öğrencilerin verimli bir kurs süreci geçirmesi hedeflenmiştir.

Tüm dersleri sıkı takip edip kendi bilgisayarınızda da denemelerinizi yaparsanız kurs sonunda STM32 F0-F4 L0-L4 aileleri ile proje yapabilecek seviyede bilgi sahibi olabilirsiniz. Birinci bölüm haricinde her dersin uygulamasını kendi kartınız üzerinde yapmanız çok önemli. Böylece ders kapsamında anlatılan her bir bilgi öğrenci tarafından da tecrübe edilerek öğrenilmiş olur. Bu öğrenme metodu en verimli ve doğru öğrenme metotlarından biridir.

Tüm videolarda hızlı ve akıcı bir anlatımla öğrencilerin sıkılmayacağı bir dille konuları anlatmaya çalıştım. Basit konuların üzerinde dakikalarca durmak yerine kursa katılan öğrencilerin önemli bilgilere odaklanması için bu şekilde ilerledim.

Who this course is for:

  • Üniversite öğrencileri
  • Sektör profesyonelleri
  • Gömülü sistemler üzerine çalışmak isteyen herkes
  • Lise öğrencileri
  • ST öğrenmek isteyen profesyoneller

Redeem Offer

Save on skills. Reach your goals from $11.99