Save on skills. Reach your goals from $0.00

Free Technical Analysis Tutorial – Teknik Analiz: Bollinger Bantları | %B ve BBW İndikatörleri

Last updated on April 27, 2021 11:18

DescriptionTeknik Analiz Öğrenmek İsteyen Ancak Yetersiz Videolarla Zaman Kaybeden Traderlar !

Bu eğitim serisinde Bollinger Bantlarına dair gerekli tüm bilgiyi öğreneceksiniz. Sadece öğrenmekle kalmayıp hangi zamanlarda nasıl hareket edeceğini bilecek, standart sapma gibi kavramları öğrenecek ve sonunda kullanım stratejilerini uygulayarak iyi bir volatilite trader olacaksınız.

Bollinger Bantları teknik analiz yaparken mutlaka kullanılması gereken indikatörlerin başında gelir. Diğer indikatörler momentum veya trend analizi yaparken Bollinger Bantları bize çok daha farklı bir bakış açısı sunar. Bollinger Bantları sıkışma stratejisi ile dar stop-loss ile trade başlangıçlarını hızlıca kavrayabileceğiz. Genişleyen Bollinger Bantlarının volatiliteyi arttırdığını bilecek ve buna göre erkenden zayıflayan trendden çıkacağız.

Volatilite kavramını öğrenecek ve volatiliteyi ölçmenin farklı yollarını bileceğiz. Böylece Bollinger Bantları ile analiz yaparken volatilitenin değişimini adım adım inceleme fırsatımız olacak.

Fiyatın Bollinger Bandının üstüne olmasının aslında ne anlama geldiğini anlayacak, standart sapma değerleriyle bağlantılı olduğunu bileceğiz. Normal dağılımın ne olduğunu bilecek ve 1, 2, 3 standart sapma Bollinger Bantlarının nasıl kullanılması gerektiğini öğreneceğiz.

Bollinger Bantlarını’nın indikatörlerini öğrenecek ve analiz yaparken bunları kullanacağız. %B ve BBW indikatörleri ile görsel olarak göremediğimiz bazı şeyleri kolaylıkla görecek ve ona göre işlem stratejilerimizi uygulayacağız.

Tüm öğrendiğimiz bilgileri istediğimiz bir piyasada uygulayabileceğiz. Kripto paralar, hisse senetleri ve forex gibi teknik analiz yapabileceğimiz piyasalarda uygulayıp karlı bir trader olma yolunda önemli bir adım atacağız.

Who this course is for:

  • Bollinger Bantlarını Öğrenmek İsteyenler
  • Bollinger Bantları İndikatörlerini Öğrenmek İsteyenler
  • Bollinger Bantları’nın Altında Yatan Standart Sapma ve Volatilite Kavramlarını Öğrenmek İsteyenler

Course content

  • Giriş
  • Volatilite
  • Kullanım Şekilleri
  • Bollinger Bantları İndikatörleri
  • İşlem Örnekleri

Created by :

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Free Technical Analysis Tutorial – Teknik Analiz: Bollinger Bantları | %B ve BBW İndikatörleri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Product categories