Save on skills. Reach your goals from $0.00
Sale!

Kripto paralarda Teknik Analiz

0.00

Last updated on October 25, 2021 10:03

Description

What you’ll learn

 • Kripto para borsalarında doğru kararlar verebilmek için strateji üretmeyi
 • Tradingview’daki önemli araçları kullanmayı
 • En yayın osilatör ve indikatörleri
 • En güvenilir formasyonları


Bu kurs ile insanların kullandığı yaygın teknik analizleri öğreneceksin. Artık sen de tek başına analiz yapıp stratejini oluşturacaksın.

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayınlanması istenen uyarı:

Burada yer alana bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu kursta yazılanlar ve anlatılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle burada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

Bu kursun sonunda istediğin borsada paranı yönetebileceksin. Sadece tradingview üzerinden analizleri yaparak kendi para kazanma stratejini oluşturup kimseye ihtiyacın kalmayacak.  Bu şekilde kendine güvenene bir trader olacak ve paranı güvende tutabileceksin. Ama unutma, bu bir teknik analiz kursu. Videoları izleyip gökten zembille bilgilerin inmesini bekleme. Sürekli ve sürekli kursta gördüğün şeyleri çalışmalısın. Tekrar etmelisin.                                         

Videolarımızın sonunda kendinde bir yetkinlik hissedeceksin. Bu his ile teknik analizleri yaptığında hem kendine olan güvenin artacak hem de daha fazla insanla analizlerini paylaşma fırsatı bulacaksın. Bu şekilde sen de artık teknik analiz dünyasına giriş yapmış olacaksın. Unutma ki bu kursun sonunda başarıya giden tek yol kendi yaptığın antrenmanlardır. Bu antrenmanları neredeyse her gün yapmalısın. Öğrendiğin teknikleri sürekli ama sürekli çalışmalısın. Başka türlü maalesef başarılı olamayacaksın.

Videolarımızı izlediğin için teşekkür ederim. Bu kursu hazırlarken tabi ki bilgisi olana değil bilgisi olmayana hitap ettik. Daha önce hiç teknik analiz yapmamış ve bu gücü kendisinde bulamamış kişilere ulaşmaktı hedefimiz. Bu kursun sonunda herkesin belli bir seviyede teknik bilgisinin olacağını ümit ediyorum. Orta ve ileri seviyeli kurslarımız da olacak.

Kursumuzu beğendiyseniz bizleri paylaşmanızı isteyeceğim. Ancak bu şekilde daha çok kişiye erişebiliriz. Düzenli olarak indirimlerimiz ve kampanyalarımız olacak. Aynı zamanda telegram kanalımızda da grafiklerini paylaşıp yorumlayabileceksin. Ve diğer kişilerin merak ettiği farklı parite analizlerini de yardımcı olmak adına istersen paylaşabilirsin.                                                                       

Who this course is for:

 • Kripto paralar ile yatırım stratejileri oluşturmak isteyen kişiler.
 • Borsa analizi yapmak isteyen kişiler

Course content

 • Teknik Analiz Nedir ?
 • Trend, Destek ve Dirençler
 • Osilatör ve İndikatörler
 • Formasyonlar
 • Telegram Kanalımıza Gelin

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kripto paralarda Teknik Analiz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Product categories